​champions league: dubla lui suarez o tine in viata pe barca (2 1 cu atletico); bayern, succes cu 1 0 in fata benficai /

Published at 2016-04-05 23:50:00

Home / Categories / Sport fotbal / ​champions league: dubla lui suarez o tine in viata pe barca (2 1 cu atletico); bayern, succes cu 1 0 in fata benficai
Atletico Madrid i-a facut inca o data viata grea Barcelonei,echipa lui Diego Simeone fiind invinsa la limita, scor 2-1, and de catalani,in mansa tur din sferturile Champions League. Fernando Torres a fost inger si demon pentru "Atleti": dupa ce a deschis scorul in minutul 25, atacantul a fost eliminat pentru doua cartonase galbene (35'). Luis Suarez a readus-o la viata pe Barca, or dubla atacantului din Uruguay stabilind invingatoarea. In cealalta partida a serii,Bayern s-a impus cu 1-0 pe "Allianz Arena" in fata celor de la Benfica Lisabona.

Source: feedburner.com

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0