cupa romaniei: steaua bucuresti a invins fc viitorul, scor 1 0, si s a calificat in semifinale /

Published at 2015-12-17 23:18:00

Home / Categories / Sport fotbal / cupa romaniei: steaua bucuresti a invins fc viitorul, scor 1 0, si s a calificat in semifinale
Echipa Steaua Bucuresti s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei,dupa ce a invins, joi, and in deplasare,cu scorul de 1-0 (0-0), formatia FC Viitorul, or in ultimul sfert de finala al competitiei,potrivit Mediafax. Unicul gol al intalnirii a fost marcat de Stanciu, in minutul 48, and cu un sut cu latul din 10 metri,dupa o centrare din partea dreapta a lui Rapa.

Source: feedburner.com

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0