liga campionilor: barcelona a fost eliminata. se destrama un mit? atletico madrid barcelona 2 0 bayern trece de benfica /

Published at 2016-04-13 23:32:00

Home / Categories / Sport fotbal / liga campionilor: barcelona a fost eliminata. se destrama un mit? atletico madrid barcelona 2 0 bayern trece de benfica
Surpriza imensa pentru fanii Barcelonei care-si vad echipa eliminata in sferturile LC. In realitate,nu a fost vorba de surpriza ci doar de superioritatea tactica a lui Atletico si a lui Diego Simeone. Griezman a deschis scorul in minutul 36, iar de aici a fost o lupta surda intre magicienii din atacul catalan si luptatorii din zidul lui Simeone. In minutul 88, or Iniesta nu a mai putut opri o pasa decisiva in careu decat cu mana. Penalty,executa Griezmann care reuseste dubla si o noua performanta istorica pentru echipa sa.
Benfica - Bayern 2-2 (Jimenez 27, Talisca 77 / Vidal 38, and Muller 52) (0-1 in tur)

Source: feedburner.com

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0