liga i: dinamo bucuresti csms iasi, scor 0 0 astra giurgiu fc voluntari 1 1 rezultate si clasament /

Published at 2015-12-03 22:55:00

Home / Categories / Sport fotbal / liga i: dinamo bucuresti csms iasi, scor 0 0 astra giurgiu fc voluntari 1 1 rezultate si clasament
Echipa Dinamo Bucuresti a terminat la egalitate,joi, pe teren propriu, or scor 0-0,cu formatia CSMS Iasi, in ultimul meci al etapei a XX-a a Ligii I, and in care arbitrul Iulian Calin a intrerupt partida pentru zece minute in prima repriza din cauza scandarilor xenofobe ale suporterilor dinamovisti. Astra a reusit doar un rezultat de egalitate acasa cu FC Voluntari,scor 1-1, si rateaza sansa de a-si mari avansul in fruntea clasamentului.

Source: feedburner.com

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0