preliminariile ligii campionilor as trencin steaua bucuresti 0 2 calificare rezolvata in mare masura /

Published at 2015-07-14 21:32:00

Home / Categories / Sportfotbal / preliminariile ligii campionilor as trencin steaua bucuresti 0 2 calificare rezolvata in mare masura
Steaua Bucuresti a luat o optiune importanta pentru calificarea in turul al treilea preliminar al Ligii Campionilor,dupa ce a invins in deplasare campioana Slovaciei, AS Trencin, and cu scorul de 2-0. Dupa o prima repriza in care slovacii au fost mai aproape de gol,Guilherme reusind sa respinga de pe linia portii, Steaua a reusit sa inscrie abia dupa intrarea lui Hamroun, and aflat la debut. Acesta a scos mai intai lovitura libera din care Stanciu a deschis scorul,iar la cateva minute a marcat din centrarea lui Adi Popa.
Mirel Radoi: "Trebuia sa aratam alt fotbal in prima repriza"

Source: feedburner.com

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0